HAKKIMIZDA

Yatırım ve ticaret yolculuğuna 1974 yılında otomotiv sektöründe başlayan United Group, bugün faaliyetlerini; Entegre Tesis Yönetim hizmetleri, Güvenlik, Profesyonel Temizlik, İnşaat, Otomotiv ve Teknoloji sektörlerinde sürdürmektedir.

2014 yılında yaşadığı değişim ve dönüşümle birlikte, farklı sektörlere yatırım yaparak her geçen yıl hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşan United Group, müşteri merkezli hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir stratejiyle ilerlemektedir.

United Group, 100’den fazla idari kadro ve 4500’ü aşkın saha çalışanıyla Türkiye’nin 68 ilinde, İstanbul Genel Merkezi ve Ankara Bölge Ofisiyle müşterilerine, hizmet verdiği her alanda entegre çözümleri yüksek kaliteyle sunmakta olan bir kuruluştur.

United Group, milli ve kültürel değerlerden ödün vermeden, küreselleşen dünyanın iş ve rekabet koşullarına uygun şekilde tüm toplumun faydalanacağı hizmetler sunarak Türkiye Ekonomisi’ne katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiren United Group, standart belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeyi sürdürmektedir.

DEĞERLERİMİZ

1. Hakkaniyet
Çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza karşı güzel ahlakı, dürüstlüğü ve şeffaflığı ön planda tutarak adil bir yönetim anlayışı benimsiyoruz.

 

2. Milli ve Kültürel Değerlere Bağlılık
Yatırım ve ticaret hayatımıza başladığımız ilk günden beri sahip olduğumuz tüm milli, kültürel ve manevi değerlerimizi ön planda tutmaya devam ediyoruz.

 

3. Samimiyet
İyi niyetle beslenen bir samimiyeti işimizin özüne alarak yürüttüğümüz faaliyetlerde fark yaratmayı hedefliyoruz.

 

4. Birlik ve Beraberlik
“Birlikte Daha Güçlü” diyerek çıktığımız bu yolda takım ruhunun, güçlü iletişimin ve sinerjinin ortak başarıyı getireceğine inanıyoruz.

 

5. Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla sürdürülebilir gelişim için çalışmanın değerini biliyoruz.

YÖNETİM KURULU MESAJI

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli Çalışanlarımız,

United Group olarak uzun yılların birikimi ile sahip olduğumuz tecrübeyi, 2014 yılında başlayan ve bugün emin adımlarla devam ettiğimiz kurumsal dönüşüm yapılanmamızla perçinlemenin heyecanını yaşıyoruz. Milli ve kültürel değerlere bağlı, aynı zamanda küresel dinamikler doğrultusunda attığımız adımlarla sektörümüze değer ve yenilik katmayı hedefliyoruz.

Markalaşmaya verdiğimiz önemin ibaresi olan ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı kılan en önemli özellik olarak niteleyeceğimiz bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken gücümüzü değerli çalışanlarımızdan ve iş arkadaşlarımızdan alıyoruz. En önemli katma değerimiz olan insan kaynağımızın özverisi, hep daha iyisini yapma arzusu ve takım çalışması gücümüzün temellerini oluşturuyor. Hızla büyümenin yanı sıra ülkemizin istihdam hareketine katkı sağlayacak yatırımlarımız ile 2023 yılında 20 bin çalışanı sayısına ulaşarak ailemizi büyütmeyi planlıyoruz. Büyüme hedefinden hiç vazgeçmeyen yapımızın kazancı olarak bugün 64 ilde yaygın hizmet ağımız ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile tüm iş ortaklarımıza özel çözümler üretiyoruz.

Sektörde yıllardır süre gelen itibarlı ticari faaliyetlerimizi, bugün artık güçlü bir mali alt yapı ile birleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Sadece ekonomik büyümenin geleceğe değer katmak için yeterli olmayacağını da biliyoruz. Hızla kat ettiğimiz büyüme yolunda kurumsal yönetim ilkelerimizden, bizi var eden değerlerimizden, sürdürülebilirlik politikalarımızdan uzaklaşmadan, teknoloji ve inovasyon ışığında çalışmaya devam ediyoruz. Sektörümüze sağlanacak en değerli katkının da yine eğitim vizyonunda yattığına biliyoruz. Tüm emek ve birikimimizi Türkiye’nin geleceğine yatırmak felsefesiyle eğitimi de ana iş kollarımız arasına almış bulunuyoruz. United Akademi’nin sektörün en önemli eğitim kurumlarından biri olarak personelimize ve sektörümüze değer katacağına inanıyoruz.

Her geçen gün büyüyen United Group’u doğru strateji ve yatırımlarla geleceğe taşırken, bir yandan Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya diğer yandan güçlü ekibimizle tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.

Markalarımız

Sertifikalarımız