Elektronik Güvenlik Hizmetleri

Elektronik Güvenlik Hizmetleri

Tesislerinizin 7 gün 24 saat korumayla güvenliğini sağlamak mı istiyorsunuz? 
Şirketinizin, müşterilerinizin, çalışanlarınızın, konuklarınızın ve tesislerinizin güvenliği için son teknolojiye uygun cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

United Group olarak, CCTV sistemlerinin, erişim kontrol ekipmanlarının, elektronik kilitleme donanımının, kapı operatörlerinin ve alarm sistemlerinin sorunlarını gidermek ve onarmak konusunda uzman teknik servis kadromuzla sizin için en uygun elektronik güvenlik çözümlerini seçer ve denetleriz.

Elektronik Güvenlik Hizmetlerimiz kapsamında çağrılarınıza hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veririz. Gerekli olan yedek parçalarla donatılmış özel servis araçlarımız, teknisyenlerimizin zamanında müdahale için sorunlu bölgeye derhal ulaşmalarını sağlar.

Elektronik Güvenlik Hizmetleri Kapsamında Size Neler Katarız?

  • Onarım ve servis merkezimiz; kameralar, monitörler ve kayıt cihazları, devre kartları ve giriş sistemlerini bileşen seviyesinde onarabilecek şekilde donatılmıştır. Bu sayede tamir masrafları en aza indirilirken sisteminizi kesintisiz bir şekilde çalıştırmaya devam edebilirsiniz.
  • Modüler tasarımlar kullanır, etkinliği kanıtlanmış ve dayanıklı sistemler sunmak için yalnızca en güvenilir üreticilerle çalışırız.
  • Envanterimizde kameralar, monitörler, zaman atlamalı video kaydediciler, devre kartları, kart okuyucular ve çeşitli diğer bileşenler daima mevcuttur.
  • Ekiplerimiz, kurulumdan önce her sistemin tüm yönlerini test eder, değerlendirir ve onaylar.
  • Saldırı, yangın, hırsızlık ve diğer acil durumlarla ilgili 7 gün 24 saat boyunca izleme yapar, duruma anında müdahale eder ve değerli varlıklarınızın daima güvende kalmasını sağlarız.

DİĞER HİZMETLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN.