Resepsiyon ve Danışma Hizmetleri

Resepsiyon ve Danışma Hizmetleri

Resepsiyon ve danışma hizmetleri, konuklarınızın işletmeniz hakkındaki ilk izlenimlerini oluşturmakta önemli bir rol oynar. Entegre tesis yönetiminin önemli unsurlarından biri olan Resepsiyon ve Danışma Hizmetleri alanında yetkin ve deneyimli kadrosuyla United Group, kurumsal itibarınızı konuklarınızın gözünde güçlendirerek işletmenize değer katar.

Resepsiyon ve danışma hizmetlerimizle, ziyaretçilerinizin tesisinize geldikleri ilk dakikadan, ayrıldıkları ana kadar geçirdikleri zamanda doğru bilgi almalarını, doğru yönlendirilmelerini ve keyifli bir vakit geçirmelerini sağlarız.

United Group olarak, müşteri odaklı yaklaşımımız ve fark yaratan hizmetimizle yanınızdayız!

Resepsiyon ve Danışma Hizmetlerimizi Farklılaştıran Unsurlar Nelerdir?

  • Sözlü ve sözsüz iletişimin kuralları, müşteri memnuniyetini sağlayan unsurlar, şikayet ve itirazlarla baş etme gibi konuları kapsayan müşteri karşılama hizmetleri eğitimimizi tüm ekibimize vererek çalışanlarınızın misafir ve müşterilerinizi en doğru şekilde ağırlamasını sağlarız.
  • İş yeriniz için evrak ve telefon trafiği, karşılama, yönlendirme ve eşlik etme gibi tüm hizmetleri tek elden yürütmenizi sağlarız.
  • Yabancı misafirlerinizi ağırlamak için, ekibimizdeki her üyenin en az bir yabancı dil biliyor olmasını şart koşarız. Böylelikle, hangi ülkeden veya kültürden gelirse gelsin, konuklarınızın daima kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlarız.

DİĞER HİZMETLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN.