Kurumsal Araç Kiralama Hizmetleri

Kurumsal Araç Kiralama Hizmetleri

Kurumsal araç kiralama, şirketlerin ihtiyaç duyduğu araçları satın almak yerine bu alanda deneyimli bir firmadan destek almasıdır. Araç kiralama hizmetleri sayesinde KDV indirimi ve araç bakım ödemeleri gibi vergi avantajlarının yanında taksitli ödeme avantajı da elde etmiş olursunuz. United Filo, bu konuda uzun süreli bir iş ortağınız olmaya her zaman hazırdır.

Bir kurumun imajını güçlendiren en önemli bileşenlerden biri şüphesiz ki o kurumu temsil eden araçların kalitesidir. Misafir ve müşterilerinizi karşılamaktan ekiplerinizin kullandığı arabalara kadar farklı pek çok ihtiyacınız için araç satın almak yerine kurumsal araç kiralama hizmetleri desteği alabilirsiniz. United Filo olarak, profesyonel kurumsal araç kiralama hizmetlerimizle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak araçlarımızın sizi en iyi şekilde temsil etmesini sağlarız.

United Filo Kurumsal Araç Kiralama Hizmetleri Neleri Kapsar?

  • Uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizle geniş araç havuzumuz sayesinde farklı türde araç ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlarız.
  • Yüksek güvenlikli VIP transfer hizmetimiz sayesinde misafir ve müşterilerinize ilk andan itibaren mükemmel bir deneyim yaşatabilir ve onların gözünde kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz.
  • Araç bakım ve onarım hizmetlerimizle araçlarınızdaki her türlü problem için destek hattımızı aramanızın ardından aracınızın bulunduğu konuma en yakın servisimizi yönlendirmekle kalmayıp aracınız tekrar kullanıma hazır hale gelene kadarki tüm süreçleri takip ederiz.

Nereye ulaşmak istiyorsanız, sizi oraya götürmeye hazırız!

 

Ana Hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimiz