İnşaat ve Proje Geliştirme

İnşaat ve Proje Geliştirme

İnşaat projelerinin verimli bir şekilde yönetilmesi şüphesiz ki modern görünümlü tesislere kavuşmanız açısından çok önemlidir. Fizibilite çalışmalarından proje süreçlerinin doğru yönetimine kadar United Yapı deneyimli ve güvenilir bir iş ortağı olarak yanınızda!

İnşaat projeleri planlaması ve yönetimi uzmanlık gerektiren ve riskli bir iştir. United Yapı olarak, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle hem yerel, hem de uluslararası ölçekte sunduğumuz inşaat hizmetlerimizle müşterilerimize tüm bu zorlu süreçlerde destek veririz. Profesyonel ekibimiz, inşaat projelerinizin tüm süreçlerini yönetmek, size daha iyi kontrol olanağı sağlayan teknikleri uygulamak ve bütçenize uygun, kaliteli projeleri gerçekleştirmek üzere eğitilmiştir.

Karşılıklı fayda prensibini gözeten yaklaşımımızla, tüm projelerimizi gerçek bir müşteri ortaklığı kurarak yönetiriz. Müşterilerimizin hedeflerini anlar, temsilcilerini inşaat operasyonlarına sorunsuz şekilde entegre eder ve tesisinize özel çözümler sunarız.

United Yapı olarak Farkımız Nedir?

  • İster fabrika inşaatı, ister bir tesise ek bina yapımı olsun, her projenin en başarılı şekilde sonuçlanması için çalışırız.
  • Kalite ve güvenlikten asla taviz vermeyiz.
  • İnşaat ekibimiz, sektördeki son gelişmeleri daima takip eden ve projelerde kullanan profesyonellerden oluşur. Bu sayede her müşterimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurar, birlikte büyürüz.
  • Projelendirmeden yapım sonrası desteğine kadar tüm aşamalarda profesyonel ekibimizle her zaman en mükemmel sonuçlar için çalışırız.
  • İnşaat projelerini zamanında tamamlamak ve bütçeyi aşmamak için zamanlama ve maliyet kontrolünü günlük faaliyetlere entegre eden bize özel bir çalışma sistemi kullanırız.
  • Proje yönetimi, proje kontrolleri, taşeronlar ile ortak çalışma, risk yönetim hizmetleri, performans değerlendirmeleri ve tasarım yönetimi, bu sisteme dahildir.
  • Güvenilir alt yüklenicileri proje ekibine entegre eden sistemimiz sayesinde, alt yüklenici sorumluluklarının net bir şekilde tanımlanmasını ve anlaşılmasını sağlarız.
  • Belgeleri, değişiklik taleplerini, müşteri bilgilerini, alt yüklenici yönetimini, müşteri maliyetlerini ve çizelgelerini içeren bir projenin tüm yönlerini koordine etmek ve yönetmek için riski değerlendiren, yöneten ve hafifleten son teknolojiye uygun risk yönetim araçları kullanırız.

Ana Hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimiz